Niemcy, Badenia 5 marek 1913 G, Karlsruhe

Cena wywoławcza:
200 PLN
300 PLN
+ 50 %

Pięknie zachowana moneta. Połysk, szlachetna patyna.
Rzadsze w tym stanie zachowania.
AKS 164; Jaeger 40

Stan zachowania: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Waga: 27,83 g Ag