Niemcy, Badenia. 5 marek 1906

Cena wywoławcza:
280 PLN
460 PLN
+ 64 %

Moneta wybita z okazji 50-lecia zaślubin księcia z Luizą.

Przetarty awers. Patyna. Rzadka moneta.

Jaeger 35

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,62 g Ag