Niemcy, Badenia. 5 marek 1876 G

Cena wywoławcza:
70 PLN
120 PLN
+ 71 %

Ryski w tle. Patyna.
Jaeger 27

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 24,76 g Ag