Niemcy, Badenia. 5 marek 1876 G, Karlsruhe

Cena wywoławcza:
70 PLN
110 PLN
+ 57 %

Egzemplarz zmęczony obiegiem. Patyna.
AKS 150; Jaeger 27

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 27,45 g Ag