Niemcy, Badenia. Fryderyk I (1856-1907). 10 Marek 1898 G

Cena wywoławcza:
800 PLN
850 PLN
+ 6 %

Bardzo ładny egzemplarz. Delikatna patyna.
Jaeger 188; Friedberg: 3757

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 3,95 g Au .900