Niemcy, Saksonia. 5 Marek 1903 E

Cena wywoławcza:
200 PLN
850 PLN
+ 325 %

Niemal menniczy egzemplarz. Niewielkie przetarcie włosów.
Przepiękna, szlachetna patyna.

AKS 177; Jaeger 130

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 27,78 g Ag