Niemcy, Westfalia. Hieronymus Napoleon (1807-1813). Gulden 1811 C, Clausthal

Cena wywoławcza:
120 PLN
440 PLN
+ 267 %

Patyna, drobne ryski.
AKS 26

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 12,97 g Ag