Niemcy, Stolberg. 1/6 talara 1737

Cena wywoławcza:
50 PLN
350 PLN
+ 600 %

Ładnie zachowana moneta. Patyna.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3,23 g Ag