Niemcy, Lubeka- miasto. 3 marki 1912 A, Berlin GCN MS65

Cena wywoławcza:
280 PLN
1 200 PLN
+ 329 %

Bardzo rzadka 3-markówka. Nakład 34.000 sztuk
Moneta w slabie GCN z notą MS65.
Piękny stan zachowania. Mocny połysk menniczy, piękne detale. Złotawa patyna zachodząca od rantu.

AKS 4; Jaeger 82

Stan zachowania: GCN MS65