Niemcy, Sachsen, Eisenach. 1/6 talara 1764 ES

Cena wywoławcza:
30 PLN
65 PLN
+ 117 %

Patyna.

Schön 109

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 5,27 g Ag