Niemcy. 3 marki 1912 J, Hamburg GCN MS63

Cena wywoławcza:
100 PLN
120 PLN
+ 20 %

Pięknie zachowany egzemplarz w slabie GCN z notą MS63.
Delikatna patyna. Niewielkie przetarcie.

AKS 46; Jaeger 64

Stan zachowania: GCN MS63