Niemcy. Deutsche Orden. Maximilian I (1585-1590-1618). Talar 1603, Hall

500 PLN
Cena sprzedaży: 2 050 PLN
Przebicie: + 310 %

Aw: Stojący Wielki Mistrz i napis wokoło
Rw: Rycerz na koniu, wokoło zakonne tarcze herbowe

Zakon Krzyżacki - Maximilian I v Oesterreick.
Wyraźne detale, wiekowa patyna. Lekko przetarte tło. Rzadki talar.

Davenport 5848; Neumann 97

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 28,72 g Ag