Niemcy, Saksonia. August I (1553-1586). 1/4 talara 1566

Cena wywoławcza:
50 PLN
265 PLN
+ 430 %

Patyna. Ślad po zawieszce.

Stan zachowania: 3- (VF-)
Waga: 7,06 g Ag