USA. Dolar 1922 Philadelphia Peace

120 PLN
Cena sprzedaży: 130 PLN
Przebicie: + 8 %

Wspaniale zachowana moneta. Złocista patyna na całej powierzchni. Mocny połysk.

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 26,75 g Ag