Niemcy, Weimar. 3 Marki 1928 D, Dürer

Cena wywoławcza:
800 PLN
1 100 PLN
+ 38 %

Mennica Monachium.
Moneta wybita z okazji 400. rocznicy śmierci wybitnego niemieckiego malarza Albrechta Dürera.
Miejscowa patyna, połysk. Rzadka w tak pięknym, menniczym stanie zachowania.

AKS 79; Jaeger 332

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 14,99 g Ag