Niemcy, Weimar. 3 marki 1927 A, Bremerhaven

200 PLN
Cena sprzedaży: 550 PLN
Przebicie: + 175 %

Mennica Berlin.
Delikatna patyna, połysk.
Bardzo ładnie zachowane.
Rzadsza moneta.

AKS 75; Jaeger 325

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 15,02 g Ag