Niemcy. Weimar, 3 marki 1927 F, Uniwersytet Tubingen

Cena wywoławcza:
350 PLN
860 PLN
+ 146 %

Patyna, piękne detale.
Delikatnie przetarte tło.
Rzadka moneta.

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 15,03 g Ag