Niemcy, Saksonia. 5 marek 1875 E, zestaw 2 monet

Cena wywoławcza:
100 PLN
200 PLN
+ 100 %

Zestaw 2 monet.
Patyna.

Jaeger 97

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)