Niemcy, Wirttembergia. 3 marki 1912 F, Stuttgart

Cena wywoławcza:
50 PLN
135 PLN
+ 170 %

Lekko przetarty egzemplarz.
Patyna.

AKS 144; Jaeger 175

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 16,67 g Ag