Niemcy, Wirtembergia. 5 marek 1908 F, Stuttgart GCN MS60

200 PLN
Cena sprzedaży: 240 PLN
Przebicie: + 20 %

Pięknie zachowana moneta w slabie GCN z notą MS60.
Złocista patyna na całej powierzchni. Połysk.

AKS 143; Jaeger 176

Stan zachowania: GCN MS60