Niemcy, Prusy. 5 marek 1875-1876, zestaw 3 sztuk

180 PLN
Cena sprzedaży: 260 PLN
Przebicie: + 44 %

Zestaw 3 monet.
Patyna.

Jaeger 97

Stan zachowania: 3 (VF)