Niemcy Prusy 2 marki 1876 A, Berlin

Cena wywoławcza:
30 PLN
320 PLN
+ 967 %

Połysk w tle.
Patyna.

Jaeger 96

Stan zachowania: 3+/2- (VF+/EF-)
Waga: 11,02 g Ag