Niemcy, Prusy. 3 marki 1913 A

Cena wywoławcza:
60 PLN
200 PLN
+ 233 %

Połysk. Kolorowa patyna zachodząca od rantu.

AKS 141; Jaeger 112

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 16,67 g Ag