USA. 5 dolarów 1905 S, San Francisco NGC AU53

Cena wywoławcza:
1 300 PLN
1 350 PLN
+ 4 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Delikatny połysk menniczy, patyna.

Friedberg 145

Stan zachowania: NGC AU53