Niemcy, Prusy. 5 marek 1913 A, Berlin

Cena wywoławcza:
100 PLN
130 PLN
+ 30 %

Mocny połysk menniczy, piękna tęczowa patyna.
Kilka rysek na awersie.

AKS 130; Jaeger 114

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 27,77 g Ag