USA. 5 dolarów 1881 S, San Francisco NGC AU58

1 300 PLN
Cena sprzedaży: 1 450 PLN
Przebicie: + 12 %

Bardzo ładny egzemplarz. Połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Friedberg 145

Stan zachowania: NGC AU58