Niemcy, Prusy. 5 marek 1901 A, Berlin

180 PLN
Cena sprzedaży: 280 PLN
Przebicie: + 56 %

Wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus.
Połysk, wyraźne szczegóły.
Patyna. Ładny stan zachowania.

AKS 135; Jaeger 106

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 27,77 g Ag