Niemcy, Prusy. 5 marek 1893, A Berlin

Cena wywoławcza:
70 PLN
190 PLN
+ 171 %

Drobne ryski w tle.
Patyna.

Jaeger 104

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27.71 g Ag