Niemcy, Prusy. 5 marek 1876 A, Berlin NGC AU58, A Berlin NGC AU58

200 PLN
Cena sprzedaży: 700 PLN
Przebicie: + 250 %

Piękny stan zachowania.
Złocista patyna na całej powierzchni. Połysk.

AKS 114; Jaeger 97

Stan zachowania: NGC AU58