Niemcy, Prusy. 20 marek 1905 A, Berlin NGC MS61

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 300 PLN
+ 8 %

Pięknie zachowana moneta.
Połysk, delikatna patyna.

AKS 124; Jaeger 252

Stan zachowania: NGC MS61