Niemcy, Schwarzburg-Sondershausen. 2 marki 1905 NGC UNC

Cena wywoławcza:
250 PLN
320 PLN
+ 28 %

Wybite na 25-lecie panowania.
Rzadka 2-markówka w pięknym stanie zachowania.
Połysk, wiekowa patyna.

AKS 45; Jaeger 169

Stan zachowania: NGC UNC