Niemcy, Saksonia. Fryderyk August I. Talar 1809 SCH, Drezno

Cena wywoławcza:
220 PLN
370 PLN
+ 68 %

Ładny egzemplarz z delikatnym połyskiem. Patyna.
Kahnt 1204; Davenport 854

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 27,71 g Ag