Niemcy, Wrocław. 2 gröschel 1749 AE

70 PLN
Cena sprzedaży: 80 PLN
Przebicie: + 14 %

Połysk. Patyna. Bardzo ładny egzemplarz.
Olding 318

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 0,81 g Ag