Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm. Szóstak (6 groszy) 1681-1683 H-S, Królewiec, zestaw 3 sztuk

Cena wywoławcza:
70 PLN
100 PLN
+ 43 %

Daty: 1681, 1682, 1683.
Patyna. Jeden egzemplarz z dziurą - mennicza wada.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)