Niemcy, Prusy. Fryderyk III. Ort (18 groszy) 1699 S-D, Królewiec, zestaw 2 monet

Cena wywoławcza:
120 PLN
190 PLN
+ 58 %

Ładne egzemplarze. Patyna.
Neumann 12.28

Stan zachowania: 3+ (VF+)