Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm. Ort (18 groszy) 1685 H-S, Królewiec

Cena wywoławcza:
70 PLN
135 PLN
+ 93 %

Brak obwódki na rewersie. Końcówka napisu C & PR.E.
Patyna.
Neumann 11.118

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,05 g Ag