Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm. Ort (18 groszy) 1679 H-S, Królewiec

Cena wywoławcza:
60 PLN
85 PLN
+ 42 %

Na awersie końcówka PR EL.
Patyna, przetarcia.
Neumann 11.117b

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 6,35 g Ag