Węgry. Franciszek Józef I. 5 koron 1907 KB

Cena wywoławcza:
200 PLN
410 PLN
+ 105 %

40-lecie koronacji Franciszka Józefa I.
Połysk, piękna patyna na całej powierzchni.

Herinek 779

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 24,04 g Ag