Węgry. Leopold I (1657-1705). 15 krajcarów 1676, Kremnica

Cena wywoławcza:
80 PLN
195 PLN
+ 144 %

Dużo połysku menniczego.
Delikatna patyna.

Herinek 1042

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 6,32 g Ag