Węgry. Leopold I. Półtalar (1/2 talara) 1701 KB, Kremnica

Cena wywoławcza:
400 PLN
1 100 PLN
+ 175 %

Bardzo ładny egzemplarz.
Patyna.
Rzadsza moneta w takim stanie zachowania.

Herinek 850; Huszar 1403

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 14,01 g Ag