Niemcy, Prusy. 2/3 talara (gulden) 1689 LC-S, Berlin

Cena wywoławcza:
150 PLN
400 PLN
+ 167 %

Patyna, resztki połysku menniczego.
Davenport 270

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 16,93 g Ag