Węgry. Rudolf II. (1576-1612). 1/2 talara 1602 KB, Kremnica

Cena wywoławcza:
300 PLN
975 PLN
+ 225 %

Aw.: Popiersie w prawo, napis w otoku
Rw.: Dwugłowy Orzeł pod koroną, po bokach litery K-B, napis w otoku

Delikatny połysk w tle, patyna.
Rzadsza moneta.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 13,89 g Ag