Niemcy, Prusy. Talar 1860 A, Berlin

140 PLN
Cena sprzedaży: 170 PLN
Przebicie: + 21 %

Patyna.
Jaeger 84; Davenport 775; AKS 78

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 18,44 g Ag