Niemcy, Prusy. Talar 1785 A, Berlin

200 PLN
Cena sprzedaży: 351 PLN
Przebicie: + 76 %

Zielonkawa patyna.
Davenport 2590; Olding 70

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 21,89 g Ag