Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm IV. Dwutalar (3 1/2 guldena) 1856 A

Cena wywoławcza:
300 PLN
645 PLN
+ 115 %

Zachowany delikatny połysk w tle, patyna. Zapiłowanie z rancie.
Davenport 772

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 36,81 g Ag