Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm IV (1840-1861). Dwutalar (3 1/2 guldena) 1841 A, Berlin

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 500 PLN
+ 50 %

Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym połyskiem menniczym i wyraźnymi szczegółami. Delikatna patyna. Rzadki nominał, zwłaszcza w tym stanie zachowania.

Thun 253; AKS 69; Davenport 766

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 37,08 g Ag