Niemcy, Prusy. Fryderyk III Wielki (1740-1786). Friedrichs d’or 1781 A, Berlin

Cena wywoławcza:
4 000 PLN
4 200 PLN
+ 5 %

Delikatna patyna wytarte najwyższe elementy reliefu. Rzadka moneta.
Friedberg 2411; Olding 435

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 6,60 g Au