Szwajcaria, St. Gallen. Talar 1622

Cena wywoławcza:
200 PLN
330 PLN
+ 65 %

Aw.: Stojący niedźwiedź, legenda otokowa
Rw.: Dwugłowy Orzeł pod koroną, legenda otokowa

Patyna. Przyzwoicie wybity egzemplarz.

Davenport 4677

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,00 g Ag