Szwajcaria, St. Gallen. Talar 1620

Cena wywoławcza:
170 PLN
320 PLN
+ 88 %

Aw.: Stojący niedźwiedź, legenda otokowa
Rw.: Dwugłowy Orzeł pod koroną, legenda otokowa

Miejscowa patyna. Przetarcia.

Davenport 4677

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,28 g Ag