Niemcy, Lüneburg - miasto. Fryderyk III (1491-1493). Goldgulden bez daty

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 900 PLN
+ 58 %

Aw.: Stojący Chrystus
Rw.: Kula na trójnogu gotyckim

Resztki połysku. Patyna.

Friedberg 1512

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,33 g Au